Diş TedavileriDiş İmplantları

All on 4 Dental İmplantların Türkiye Maliyeti

Birden fazla implant uygulamasını yaptırmak her ne kadar zor bir süreç olsa da All on 4 dental implant tedavisi son derece konforlu bir alternatif imkânı sunar. Tam set, alt, üst ya da tam ağızlı diş implantları; bir kaza, hastalık ya da yaşlılık sebebi ile dişlerinizi kaybettiyseniz mükemmel bir seçim olacaktır. Tedavi ardından kişinin dişlerindeki her türlü estetik problemleri giderilirken aynı zamanda oldukça orijinal duran sağlıklı bir halde olur. All-on-4 dental implant tedavisi faydalı bir işlemdir ve uzun vadeli bir çözüm sunar. Uygun fiyatlı tedaviler almak için, alternatif olarak yurtdışına seyahat etmek gerekir. Türkiye’de yer alan diş klinikleri, oldukça başarılı All-on-4 dental implant tedavisini daha uygun fiyatlarla kişilere sunmaktadır.

All on 4 Dental İmplantlar Nedir?

All-on-4 dental implant, yalnızca dört implant ile üst ya da alt olmak üzere bir dizi diş oluşturmayı amaçlar. Normalde her ne kadar bir diş başına bir implant gerekli olsa da All-on-4 dental implant tedavilerinde yerleştirilen dört implant, 10 ya da 12 yapay kronu desteklemek amacı ile kullanılır. Bu sayede, gereksinim duyulan işlem sayısı azalmış olur. Kısacası, tedavinin toplam fiyatı daha düşük olur ve kişi yalnızca dört diş implantı aldığından dolayı daha hızlı ve iyi bir şekilde iyileşir.

All on 4 Dental İmplant Cerrahisi

Diş implantı, titanyumdan elde edilen metal bir vida olarak bilinir. Dental implant tedavilerinde eksik dişlerin yer aldığı diş etleri kesilir ve ardından altındaki çene kemiğinde boşluk oluşturulur. Sonrasında ise titanyum vidalar çene kemiğine yerleştirilir. Buradaki metal vidalar yapay diş kökleri gibi davranır. All-on-4 dental implant ameliyatında dört implant gerekli olmaktadır. Bu implantlardan ikisi çenenin arkasına, diğer ikisi ise ön kısma yerleştirilir. Bu dört implant, bir dizi yeni diş için temel oluşturmak üzere bir açı ile yerleştirilir. Sonuç ise tam anlamıyla konforlu ve de işlevsel olan dayanıklı ve doğal görünümlü dişler olur.

Türkiye’de All on 4 Dental İmplantların Fiyatı

All on 4 dental implantlar, dişlerin estetik ve işlevselliğini geri kazanmada son derece etkilidir. Fakat, pahalı da olabilirler. Örneğin, ABD’de yer alan All-on-4 tedavi işlem maliyetleri yaklaşık olarak 20.000 ile 50.000 $ arasında değişiklik gösterebilir. Avrupa’daki tedavi maliyetleri her ne kadar daha düşük olarak bilinse de pahalı olabilir. Bu sebeple dünyanın her yerinden pek çok insan, All-on-4 diş implantları için yurtdışına seyahat etmektedir. Çok uygun maliyetli olarak bilinen destinasyonlardan bir tanesi de Türkiye’dir.

Türkiye, muazzam müşteri memnuniyeti ile yüksek kaliteli All-on-4 tedavi imkânı sunmayı amaçlamaktadır. Türkiye’de diş tedavisi fiyatları diğer ülkelere oranla %50 ve %70 oran kadar daha ucuz olabilmektedir. Günümüzde Türkiye’de yaşam maliyeti çok düşüktür ve döviz kurları oldukça elverişlidir. Bu sebeplerden dolayı yurtdışında yaşayan kişilerin uygun maliyetler ile diş tedavileri almaları mümkündür. Türkiye’de All on 4 Dental İmplant hizmeti almak için bizimle görüşerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir