Brezilyalı Popo Kaldırma Türkiye Fiyatları

Brezilyalı popo kaldırma, kalçanın hacmini arttırmak ve kalçaları kaldırarak genç görünümü geri kazanmak amacıyla yapılan bir estetik operasyon türüdür. Vücudun diğer bölgelerinden alınan yağlar yardımıyla kalça kaldırılır. Bir diğer anlamda sarkık kalçayı düzelterek popoya daha yuvarlak bir görünüm kazandırılır. Bu operasyonda vücudun diğer bölgelerinden (kol, bacak, bel) alınan fazla yağ kalçaya enjekte edilir.

Yağ transferi ile doğal bir Brezilyalı popoya sahip olabilirsiniz. Operasyon genel anestezi altında yapılarak yaklaşık 2 saat sürer. Kadınlar arasında oldukça popüler hal kazanan Brezilyalı popo-kaldırma Türkiye, kişiyi olduğundan daha çekici gösterir. Türkiye’de güvenilir plastik cerrahi uzmanları bu operasyonu gerçekleştirmektedir. Siz de Türkiye’de Brezilyalı popo-kaldırma operasyonu yaptırarak özgüveninizi kazanabilirsiniz.

Brezilyalı Popo Kaldırma Prosedürü

Brezilyalı Popo Kaldırma Prosedürü
Brezilyalı Popo Kaldırma Prosedürü

Brezilyalı popo-kaldırma prosedürü ortalama 1-2 saat operasyon sürmektedir. Hastanın durumuna göre 2 saat sonrasında hasta kendine gelir. Diğer prosedürler şu şekildedir;

 • İyileşme süresi: 7-10 gün. Bu süreç içerisinde işe dönmemeniz, tamamen iyileşmeyi beklemeniz gerekir.
 • Egzersiz: 2-3 hafta sonra başlanabilir.
 • Hastanede kalma süresi: Genelde 1 gün boyunca hastanede kalınır. 1 gün sonrasında hasta taburcu edilir.
 • Yara izi: Yara izi kalmaz.
 • Ağrı: Genel anestezi uygulanacağı için hasta ağrı hissetmez.
 • Potansiyel aday: Kalçasının şeklinden memnun olmayanlar
 • Sonuç: %98 kalıcı

Yukarıdaki bilgilere göre anlaşıldığı gibi Brezilyalı popo-kaldırma işlemi hastanın kalçasının şeklini düzeltir. Böylece kişi çok daha estetik görünümde ve çekici kalçalara sahip olur. Türkiye İstanbul’da bu ameliyatı gerçekleştiren profesör hekimler bulunmaktadır. Yapılan hasta yorumları ve klinik incelemeler de Türkiye’de yapılan popo-kaldırma operasyonlarının %98 kalıcı olduğunu ve etki gösterdiğini göstermektedir.

Brezilyalı Popo-Kaldırma Öncesi ve Sonrası

Brezilyalı Popo Kaldırma Öncesi ve Sonrası
Brezilyalı Popo Kaldırma Öncesi ve Sonrası

Brezilyalı popo kaldırma Türkiye, anestezi işlemi dahil 3 saat sürmektedir. Bu işlem genel anestezi altında gerçekleşir ve hiçbir ağrı hissedilmez. Türkiye’de Brezilyalı popo-kaldırma estetiği yaptırmak için öncesinden 1 gecelik rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Bu operasyonda implant, gluteal kasın içerisine yerleştirilir. Cerrah bir implant cebi oluşturmak amacıyla kasa erişim sağlar. İmplantın takılması için açılacak kesi ortalama 5 mm kadardır. Sonradan kayma olmaması adına kasın içine implant yerleştirilmesi daha uygun olacaktır. Dışarıdan bakıldığı zaman implant kesinlikle görülmez. Dikiş ve ağır ağırlıklara karşı da dayanıklıdır. Ancak mümkün olduğu sürece operasyon bölgesine 2-3 hafta boyunca baskı yapmaktan kaçınmalısınız. 14 günlük tatil yaparak kendinizi bol bol dinlendirin.

Brezilyalı Popo Kaldırma Sonrası İyileşme Süreci

Brezilyalı Popo Kaldırma Sonrası İyileşme Süreci
Brezilyalı Popo-Kaldırma Sonrası İyileşme Süreci

Brezilyalı popo kaldırma operasyonu iyileşme süreci iyi bir hekim tarafından yapılması halinde kısadır. Tahmini 1 2 ay içerisinde tamamen iyileşmiş olursunuz. Ameliyat bölgesinde orta derecede ödem görülebilir bu durum oldukça normaldir. Ameliyattan bir hafta sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. Yalnızca ağır bir işte çalışıyorsanız 2 hafta izin almanız tavsiye edilir.

Türkiye’de Her Şey Dahil Popo Kaldırma Paketi

Türkiye’de Her Şey Dahil Popo Kaldırma Paketi
Türkiye’de Her Şey Dahil Popo-Kaldırma Paketi

Brezilyalı popo-kaldırma Türkiye kapsamında sizlere iyi paketler sunulur. Böylece yurtdışından gelen misafirler hiçbir zorluk yaşamadan operasyonu atlatarak kendi ülkesine dönüş yapabilir. Aşağıdaki paket kapsamında siz de Türkiye’de gönül rahatlığı ile popo-kaldırma operasyonu yaptırabilirsiniz;

 • Firmamız ile uygun fiyat garantisi
 • Otel-klinik ve havalimanı arasında VİP transfer hizmeti
 • 5-7 gün aralığında otel konaklama hizmeti
 • Grup rezervasyonu olduğunda özel indirimler
 • Ücretsiz danışmanlık
 • Tıbbi giysi

Bu paketten yararlanmak için bile ulaşabilir, Türkiye’de Brezilyalı popo kaldırma estetiği yaptırabilirsiniz.

Brezilyalı Popo Kaldırma Avantajları

Bu işlemin avantajı oldukça fazladır. Brezilyalı popo-kaldırma Türkiye fiyatı uygun olduğu için hastalar için son derece avantajlıdır. Fiyatların uygun olması aklınıza kalitesiz olduğunu getirmesin. Çünkü dolar ile TL arasındaki farklılık yurtdışından gelen hastalara operasyon ücretlerini uygun hale getirmektedir.

Kozmetik cerrahlar arasında Brezilyalı popo-kaldırma operasyonu oldukça meşhurdur. En önemli avantajı da doğal olmasıdır. Cerrah kalçaya kendi yağınızı enjekte ettiği için implantlara göre daha etkili sonuç verir. İmplant takıldığı zaman implantın dış taraftan görülmesi oldukça olağandır. Bu nedenle yağ enjekte etmek daha çok tercih edilir.

Brezilyalı popo-kaldırma operasyonunda bir diğer avantaj ise iki tedavinin tek bir cerrahide buluşmasıdır. Çünkü hem fazla yağlar liposuction yöntemi ile alınarak fazla yağlardan kurtulmuş olursunuz hem de vücudunuzu şekillendirmiş olursunuz. Siz de bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Türkiye’de Brezilyalı popo kaldırma operasyonu yaptırabilirsiniz.

Brezilyalı Popo Kaldırma Riskleri Var mı?

Brezilyalı Popo Kaldırma Riskleri Var mı
Brezilyalı Popo-Kaldırma Riskleri Var mı

Brezilyalı popo kaldırma Türkiye, hastalara çok fazla risk vermeyen bir operasyondur. Yalnızca kendi içerisinde riski bulunabilir. Fazla yağ emilimi gerçekleşirse şekilsizlik oluşabilir. Ancak Türkiye’de ameliyatı yaptıracağınız güvenilir hekimlerde böyle sorunlar ile karşılaşmazsınız. Onun dışında hafif kanama ve enfeksiyon görülebilir. Ancak bu yan etkiler çok nadir bir şekilde görülür. Bu nedenle hiçbir endişe etmeden Brezilyalı popo kaldırma estetiğini yaptırabilir, hayal ettiğiniz vücut şekline kavuşabilirsiniz.

Türkiye’de Brezilyalı Popo-Kaldırma Maliyeti Ne Kadardır?

Brezilyalı popo-kaldırma Türkiye fiyatı 2000-2500 USD aralığında yer alır. Ancak yurtdışından gelen hastalara konaklama ve ulaşım alanında çeşitli kolaylıklar sağlanır. Böylece ülkeden buraya gelirken nerede kalacağınızı ve nasıl ulaşım sağlayacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Firmamızla görüşerek en uygun fiyatlarda çalışan hastanelerden randevu alabilirsiniz.

Brezilya Popo Kaldırma Benim İçin de Uygun mu?

Brezilya Popo Kaldırma Benim İçin de Uygun mu
Brezilya Popo Kaldırma Benim İçin de Uygun mu

Brezilyalı popo kaldırma operasyonu neredeyse herkes tarafından yapılabilir. Vücudunun şekilli olmasını isteyen ve daha dolgun kalçalara sahip olmak isteyen her kadın bu estetik operasyonu yaptırabilir. Eğer aşağıdaki kriterleri karşılıyorsanız siz de Brezilya popo kaldırma estetiği için uygun adaysınız demektir;

 • Vücudunuzda aşılamaya ve enjekteye el verecek kadar yeterli miktarda yağ varsa,
 • Ameliyat olmaya engel teşkil edecek bir durumunuz yoksa
 • Kalçanız yeterli boyuttaysa

Bununla birlikte işyerinden 15 gün boyunca izin almak gibi bir sorununuz yoksa ve operasyonu başarıyla atlatacağınıza inanıyorsanız siz de Brezilyalı popo kaldırma estetiğini yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Brezilyalı popo-kaldırma estetiği ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Brezilyalı Popo Kaldırma Uzun Vadeli midir?

Brezilyalı popo-kaldırma operasyonu yukarıda bahsettiğimiz gibi %98 kalıcıdır. Vücut ağırlığınızı koruyabilirseniz şekil bozukluğu da yaşamazsınız.

Brezilyalı Popo Estetiğinin Fiyatını Etkileyen Faktörler

Brezilyalı popo estetiğinin fiyatını etkileyen faktörler arasında hekimin tecrübesi, kliniğin kalitesi, yapılacak işlem türü ve kullanılacak teknikler yer alır. Türkiye’de belli kliniklerde çok uygun fiyatlarda bu estetik tedaviyi uygulatabilirsiniz.

Brezilyalı Popo Estetiğinin İyileştirilmesi

Brezilyalı popo estetiğinin iyileştirilmesi sürecinde yara iyileşmesine yardımcı olması adına 6 hafta boyunca bir giysi giymeniz gerekir. Bu giysiyi size hekim verecektir. Bununla birlikte bu süreçte yumuşak minderlerde oturarak kalçaya yük bindirmemelisiniz. Fiziksel aktivitenizi de kısıtlayarak kendinizi yormamanız gerekir. 6 hafta sonrasında normal yaşantınıza dönebilirsiniz.

Sizler de detaylı bilgi için bizimle görüşebilirsiniz. Brezilyalı popo estetiği Türkiye fiyatları için de bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir