Dental İmplant Antalya En İyi Fiyatlar

Dental implant, kırılmış dişleri onarmak için tercih edilebilecek en iyi tedavidir. Bir çeşit protez diş tedavisi de denilebilir. Hareketli protez dişler bazı hastalar için kullanıma uygun olmadığı için implant diş kullanmak her zaman daha avantajlıdır. Diş implantı bir vidanın damağa yerleştirilmesini ve protez dişin de bu vidaya oturtulmasını içerir.

Diş İmplant Tedavileri Riskli midir?

Diş implant tedavisi, cerrahi bir girişim içerir. Çene kemiğine vida yerleştirilmesini içerdiğinden çok küçük risklere sahip olabilir. Deneyimli cerrahlar tarafından yapıldığı sürece hiçbir risk içermez. Fakat eğitimsiz cerrahlar tarafından yapılırsa çok büyük riskler meydana gelebilir. Örneğin vidanın damağa tam oturmaması ve implant takıldıktan sonra dişlerde renk farkının olması görülebilecek riskler arasındadır. Bu nedenle Türkiye’de implant tedavisi sizin çok işinize yarayacaktır.

İmplant Tedavi Aşamaları
İmplant Tedavi Aşamaları

Dental İmplant Tedavi Aşamaları

  1. Teşhis konulur. Bu aşamada diş hekimi damak yapısını inceleyerek implant tedavisinin uygun olup olmadığını değerlendirir. En uygun implant markasını da bu aşamada belirler.
  2. Hazırlık aşamasına geçilir. İmplant dişin takılması için diş temizliği yapılır. Laboratuvar ortamında gereken filmler çekildikten sonra kemik yapısı son kez incelenir.
  3. İmplant diş çizimleri yapılır. İmplant dişin yerleştirileceği alan kalemle çizilerek belirlenir.
  4. Yapay kökler ile implantın tutup tutmayacağı belirlenir.
  5. İmplantı taklit eden yapılar takılır.
  6. İmplantların kemiğe iyice oturması sağlanır. Bu işlem yaklaşık 6 ay sürer.
  7. Kalıcı diş implantları yapılır.

İnsanlar Neden Türkiye’de İmplant Diş Yaptırır?

Türkiye’de diş implantı gerçekten başarılı ve tecrübeli hekimler tarafından uygulanır. Klinikler son derece hijyenik ve donanımlıdır. Bunun yanı sıra fiyat bakımından pek çok ülkeye nazaran uygun fiyatlar sunulur. Diğer ülkelerde bir implant diş 1500 Euro civarında iken Türkiye’de 250 Euro’dur. Bu da bir hayli fiyat farkı verir. Özellikle Antalya, Türkiye’de en iyi kliniklere sahip şehirlerden biridir. Turistik bir şehir olması da yabancı misafirlere avantaj sunar. Tedavi için bu ülkeye gelerek güzel bir tatil de geçirebilirsiniz.

Antalya Diş İmplant Tedavisi

Antalya, diş implant tedavisi almak için Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Tatil bakımından da oldukça iyi bir şehirdir. Bu nedenle Antalya diş implant tedavilerinde sıklıkla tercih edilir. Buraya gelmeden tatilinizi planlayarak 1 hafta fazladan kalıp güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Fiyatların düşük, kalitenin yüksek olması da Antalya’nın tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Döviz kurunun yüksek olması da malzemelerin temininde uygun fiyata yol açmaktadır. Yurtdışında döviz maliyeti sebebi ile diş tedavisi yaptırmak çoğu zaman pahalıya mal olur. Antalya’da yer alan başarılı diş hekimlerine tedavi olarak siz de başarılı bir tedavi elde edebilirsiniz.

Antalya Paket Diş İmplant Tedavisi

Antalya Paket Diş İmplant Tedavisi
Antalya Paket Dental İmplant Tedavisi

Tüm dişlerinizi ya da birden fazla dişinizi dental implant tedavisi yaptırmak isterseniz Antalya’da paket dental implant diş tedavisi görebilirsiniz. Bunun için firmamızdan da destek alabilirsiniz. sizlere ücretsiz bir şekilde danışmanlık hizmeti sunan firmamızla görüşerek en iyi implant tedavisi uygulayan kliniği bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir