Didim Diş İmplantı

Didim diş implantı, eksik dişlerin olması durumunda uygulanan bir tedavi türüdür. Dişler zamanla sağlamlığını yitirir ve hasar alması sonucu dökülmeye başlar. Bu durumda da eksik dişleri tamamlamak gerekir. Diş implantı günümüzde en sık kullanılan, en sağlam diş tamamlama tedavileridir. Kişiye özgüven sağladıkları gibi yaşam kalitesini de arttırır.

Diş İmplantı Faydaları

dental implant faydaları
dental implant faydaları

Dental implant tedavileri estetik diş hekimliği alanına girer. Eksik dişlerin tedavisinde kullanılan implantlar daha estetik ve konforludur. İmplant diş tedavilerinin faydalarını şu şekilde gösterebiliriz;

  • Çiğneme yeteneğini geri kazandırır.
  • Kozmetik görünümü geri kazandırır.
  • Kemik kaybı sebebi ile çene daralmasının önüne geçer.
  • Çevre kemiklerin ve çene sağlığını korur.
  • Bitişik dişleri sabit tutmaya destek sunar.
  • Yaşam kalitesini arttırır.
  • Doğal diş görünümünü kazandırır.

Bu faydalardan siz de yararlanmak isterseniz Türkiye’de implant diş tedavisi yaptırabilirsiniz.

İnsanlar Neden Didim’de İmplant Tedavisi Yaptırır?

İnsanlar Neden Didim’de İmplant Tedavisi Yaptırır
İnsanlar Neden Didim’de İmplant Tedavisi Yaptırır

Didim diş implant tedavisi pek çok kişinin tercihidir. Yukarıda bahsedildiği gibi implant tedavisi kişiye pek çok avantaj kazandırır. Bu nedenle oldukça pahalı tedavilerdir. Hastalar da Didim’de implant tedavileri daha uygun fiyatlara yapıldığı için burada tedavi olmayı tercih eder. Dünya’nın pek çok ülkesinde implant diş başlangıç fiyatı 1.600 Euro’dur. Bu da bir hayli masraflı olmaktadır ve tek diş fiyatıdır.

Didim’de implant tedavileri ortalama 250 Euro civarıdır. Bu da hastalara maliyet açısından avantaj kazandırır. Ayrıca paket dahilinde tedavinin yapılması hastalara pek çok avantaj kazandırır. Hem kısa sürede tedavi olursunuz. Hem de daha uygun fiyatlarda implant tedavisi yaptırmış olursunuz. Sizler de Didim’de implant tedavisi yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir