Diş Tedavileri

Dünyanın En İyi Dental Turizm Ülkeleri

Dental turizm, en iyi diş tedavilerini alabilmek için son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Dünyanın pek çok ülkesinde artan sağlık harcamaları yüzünden pek çok kişi kendi yaşadığı ülke dışında tedavi görmeyi amaçlamıştır. Buna da diş turizmi, dental turizm ismi verilmiştir. Dental turizm kapsamında implant, kron ve kaplama gibi farklı diş tedavilerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Kendi ülkenizden daha uygun maliyetlerde tedavi hizmeti sunan ülkeleri tercih edebilirsiniz.

Yüksek Kalite Diş Hekimliği

Türkiye ve Tayland gibi ülkelerde çok iyi diş klinikleri mevcuttur. Bu ülkelerde yaşam maliyetleri İngiltere, ABD, Kanada ve Avusturalya gibi ülkelere kıyasla daha düşük olduğu için sağlık ücretleri de daha düşük seviyelerdedir. Bu da hastaların ekonomik bir şekilde diş tedavisi yaptırabilmesini sağlar. Türkiye ve Tayland’dan alacağınız dental turizm kapsamında otelde konaklama, VİP hizmeti, ilaçların karşılanması ve verimli tedaviler elde edebilirsiniz. Dental turizm hizmeti alabileceğiniz ülkeleri içeriğimizde bulabilirsiniz.

Türkiye’de Diş Tatili

Dünyanın en iyi diş hekimleri Türkiye’de bulunmaktadır. Ülkede bu nedenle çok sayıda diş kliniği mevcuttur. Türkiye, düşük yaşam maliyeti ve kaliteli sağlık hizmetleri sayesinde Almanya, Birleşik Krallık, Avusturalya ve Hollanda gibi ülkelerden pek çok hasta kabul etmektedir. Ülkede döviz kuru da çok yüksek olduğu için belirtilen ülkelere kıyasla sağlık tedavileri %50 daha ucuzdur. Hatta bazı tedavilerde %70 oranında daha çok kar elde edebilirsiniz. Bu avantajları sebebi ile Türkiye her yıl binlerce hasta kabul etmektedir.

İstanbul, Antalya, İzmir gibi şehirlerde çok fazla saygın diş kliniği bulunmaktadır. Buralar bilindiği üzere turistik şehirlerdir ve diş tedavilerinizi gerçekleştirirken en iyi şekilde tatil yapmanız da mümkün hale gelir. Türkiye’de diş paketleri almanız durumunda havalimanından otele transfer hizmeti, ilaçların karşılanması, kliniğe transfer, konaklama, ücretsiz ön görüşme ve medikal masraflarının karşılanması gibi avantajlar ile karşılaşırsınız.

Tayland Diş Turizmi İçin En İyi Ülke mi?

Tayland, Asya’da medikal turizm konusunda çok saygın ülkelerden biridir. Tayland, son zamanlarda her yıl 1 milyon hasta ağırlamaktadır. Tayland’da çok fazla turistik bölgenin bulunması da turistlerin bu ülkeyi tercih etmesinde ana faktörlerden bir tanesidir. Bangkok, Pattaya ve Chiang Mai dental turistlerin en çok ziyaret ettiği semtlerden birkaçıdır. Tayland, konumu itibari ile Asya kıtasından pek çok hasta çeken bir yerdedir. Avusturalya, Yeni Zelanda, ABD ve Kanada’dan da çok fazla hasta kabulü yapmaktadır. ABD’de yüksek vasıflı diş hekimlerine ödeyeceğiniz ücretten %70’ daha az ücret ödeyerek aynı kalitede hizmet alabilirsiniz. Tayland’da diş tedavisi görerek hem ekonominizi koruyarak hem de başarılı diş tedavileri elde edebilirsiniz.

 

Dental Turizm
Dental Turizm

 

Polonya’da Dental Turizm

Polonya, başarılı diş tedavileri isteyen hastalar için Avrupa’da en iyi ülkelerden bir tanesidir. Polonya’da gitmenin en büyük avantajı ise diğer Avrupa ülkelerine yakın olması ve bu ülkeleri görme imkanının bulunmasıdır. Polonya, İngiltere’den sadece 2 saat uzaklığa sahiptir. En yüksek standartta hizmet verdiklerinden ötürü Almanya gibi ülkelerden çok fazla hasta Polonya’ya gitmektedir. Diş kronları, implantlar ve kaplamalar diğer ülkelere göre %50 oranında daha az olabilir. Varşova ve Krakow gibi semtlerde en iyi diş kliniklerini bulmak mümkündür. Polonya’da diş turizmi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hırvatistan Diş Turizmi

Hırvatistan, Avrupa’nın en iyi diş turizmi yapılacak ülkelerinden biridir. Batı ülkelerinde diş ücretleri çok pahalı olduğu için pek çok kişi Hırvatistan’da tedavi görmeyi planlar. Hırvatistan’da diş tedavileri %50 daha uygun maliyetlerdedir.

Yurtdışında En İyi Diş Kliniği Nasıl Seçilir?

Yurtdışında en iyi diş kliniğini bulmak için şu kriterlere dikkat edebilirsiniz;

  • Farklı diş tedavi türlerini araştırın
  • İnternetten diş kliniklerini inceleyin.
  • Diş hekiminizin kim olacağını öğrenin ve onun hakkında araştırma yapın. hasta yorumları bu konuda oldukça önemlidir.
  • Almak istediğiniz diş prosedürüne kesin olarak karar verdiğinizden emin olun.
  • Ucuz fiyatlar için kaliteden asla ödün vermeyin. Hem uygun maliyetlerde hem de kaliteli hizmet verildiğinden emin olun.
  • Aldığınız beklentilerden memnun değilseniz fikrinizi değiştirmekten çekinmeyin.

En iyi diş tedavileri için bizimle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir