Hangi Saç Ekimi Prosedürünü Seçmeliyim? Türkiye mi İspanya mı?

Türkiye’nin tarihi ve güzel şehirlerinde dinlenerek tedavi olmak da hastalar için ideal bir süreçtir. Türkiye genelinde saç ekimi oldukça yaygın bir işlemdir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin görülen saç dökülme sorunu herkesin ortak problemi haline gelmiştir. Saç dökülmesi, saçta seyreklik ya da kellik kişinin özgüveninin yıkılmasına neden olduğu gibi sosyal yaşantısını da olumsuz etkiler.

Saç dökülmesine karşı kullanılan birçok yöntem ve tedavi şekli vardır. Saç dökülmesinin önüne geçmek için uygulanan birçok doğal yöntemin yani sıra krem ve şampuanlar da yaygın şekilde kullanılmaktadır. Modern tıbbın gelişmesi ile artık saç ekimi çok kolay bir işlem haline gelmiştir. Eğer saç ekim işlemi düşünüyorsanız Türkiye en uygun ve güvenli ülkedir. Her yıl ortalama yirmi binden fazla kişi saç ekim işlemi için Türkiye ye gelmektedir. Ayrıca Türkiye’de İspanya’ya nazaran yüzde 60 daha az maliyet çıkmaktadır. Ayrıca Türkiye de ki bu fiyatlar konaklama ve ulaşım da dahildir.

Türkiye İspanya’ya kıyasla daha uygun fiyatlara yüksek kalitede tedavi hizmeti verir.

 

İnsanlar İspanya’dan Saç Ekimi İçin Neden Türkiye’yi Seçiyor?

Türkiye Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan bir konumda yer almasından dolayı dünyanın her yerinden sac ekim işlemi için uğrak bir yer hâlini almıştır. Bunun yanı sıra saç ekimi ameliyatı için en popüler ülke olmamızın nedeni Türkiye’nin tarihi bir turistik yapısı olmasından kaynaklanır.

Türkiye sağlık turizmi alanında en çok tercih edilen ülke konumundadır. Her yıl sağlık turizmi sayesinde ülke ekonomisine yaklaşık olarak 4 milyar dolar katkı sağlanmaktadır. Ayrıca Türkiye, İspanya ve benzeri Avrupa ülkelerine nazaran daha uygun maliyetlere yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin saç ekim işleminde öne çıkmasını sağlayan bir çok neden vardır.

Daha Düşük Fiyatlar ve Daha Yüksek Kalite

Türkiye’de saç ekim fiyatları diğer ülkelere nazaran daha uygun ve hesaplıdır. Amerika Birleşik Devletleri standartlarında saç ekim hizmeti sağlayan Türkiye, Amerika’daki tedavi ücretinin sadece onda biri kadardır. Saç ekimi fiyatları muayene işleminden sonra net olarak belli olur. Hastaya kaç greft uygulanacağı fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Türkiye Dünya standartlarında hizmet sunarak ve toplumda herkesin faydalanabilmesi için fiyatlarını olabildiğince düşük seviyede tutarak saç ekim hizmeti vermektedir. Saç Ekim fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizleri arayabilirsiniz ve ön muayene için randevu alabilirsiniz.

Kısacası hem Avrupa standartlarında hizmet verilmesi hem de fiyatların uygun tutulması nedeniyle Türkiye saç ekimi konusunda en çok rağbet gören ülkelerden biridir.

Uluslararası Farkındalık

Saç ekimi konusunda yeni ve farklı bir ülkeye gitmek aslında çok zor bir karardır. Bu yolculuğu yaparken aklınıza birçok şey takılabilir. Firmamız aklınıza takılan her sorun ve soru için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Türkiye’nin saç ekimi konusunda başarılı işlemleri sayesinde her gün onlarca yabancı hasta Türkiye’yi akın etmektedir. Yabancı dil bilen ekip arkadaşlarımız sayesinde Türkiye’de iletişim zorluğu çekilmezsiniz. Bunların yanı sıra sizi havalimanında karşılayacak olan tercümanımız sizlere her konuda hizmet sağlayacaktır. Önceden rezervasyon işlemlerinin yapılması sayesinde konaklama sıkıntınız da ortadan kalkacaktır. Firmamız ulaşımdan konaklamaya her alanda sizlere hizmet sunar.

Bekleme Listesi

İspanya ve diğer Avrupa ülkelerinde saç ekim işlemi için belli bir bekleme süresi mevcuttur. Bu bekleme süresi hasta için oldukça zor ve yorucu bir dönemdir. Türkiye’de ise saç ekim işlemi için herhangi bir bekleme listesi ya da sırası bulunmamaktadır. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz dakika randevularınız planlanır ve buna uygun konaklama ve ulaşım hizmetleri sunulur. Siz Türkiye’ye vardığınızda tüm işlemler hazır olmaktadır. Herhangi bir sıra beklememek de Türkiye’yi diğer ülkelerden ayıran en önemli ayrıntıdır.

 

Saç Ekimi Kimler İçin Uygundur
Saç Ekimi Kimler İçin Uygundur

 

Hızlı Bir Kurtarma

Türkiye’de saç ekimi hizmeti alan hastalar ameliyattan ortalama 2 ile 5 gün sonra normal hayatlarına devam edebilirler. Tüm saç ekim işlemleri saç ekim prosedürleri çerçevesinde gerçekleştirilir. Saç ekiminde kesin sonuç yaklaşık olarak bir yıl ile bir buçuk yıl arasında kendini göstermektedir. Saç ekim işlemi de iyileşme süreci de ağrısız geçmektedir. Hastanın yapması gereken tek şey doktorun verdiği tavsiyelere uyarak dikkatli olmasıdır. Türkiye de saç dökülmesi ve saçsızlığa hızlı bir çözüm sunan saç ekimi işlemi uzman doktorlar tarafından hastane ortamında gerçekleştirilir.

Ziyaret Edilecek ve Kalacak Harika Yerler

Türkiye’ye saç ekim işlemi için gelen hastalarımız aynı zamanda seyahatlerini tatile dönüştürme fırsatı yakalarlar. Saç ekim işlemi ağrısız bir işlem olduğu için tedaviden arda kalan kısımda hastalar  Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinin ve tarih kokan yerlerinin tadını çıkarmaktadır.

Dünyanın bir çok yerinden saç ekim işlemi için Türkiye’yi tercih eden bir çok kişi aynı zamanda turizm cennetin tam ortasına düşmektedir. Tarih kokan sokakları ile güzel bir tatilinde tadını çıkarmış olursunuz.

Saç bakım işleminden sonra uyulması gereken kurallara dikkat etmek ve ilaçları aksatmamak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra saç yıkama prosedürüne uymak da iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Hem tatil yapıp hem de saç ekim işlemini Avrupa standartlarında en uygun fiyatlara yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Saç Ekimi İşleminde Neden Türkiye

Türkiye’nin kültürel ve tarihi yapısının da etkisi ile son on yılda saç ekim işlemi için binlerce ziyaretçi ülkemize gelmiştir. Aynı zamanda Türkiye dünyanın en iyi sağlık turizmine ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın her yerinden hastalar saç ekimi işlemi için ülkemize gelmektedir. Türkiye teknolojinin de ilerlemesi ile sağlık sektöründe çığır açmıştır.

Bizimle iletişime geçerek ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

  • En iyi fiyat garantisi
  • Gizli ödemelerle asla karşılaşmazsınız
  • Ücretsiz VIP Transferler ( Havaalanından alınarak Otele ya da Kliniğe )
  • Paket fiyatlarına konaklama dahildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir