İsrail Vatandaşları İçin Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Gastrik Mini Bypass

Gastrik mini bypass, hem obezitenin tedavisinde hem de metabolizma ile ilgili sorunların çözümünde kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Söz konusu sağlığınız olduğunda sağlığınızı tehdit eden fazla kilolarınızdan kurtulmanız gerekecektir. Fakat bu durum elbette çok kolay değildir. Hem kilo verip hem de daha sağlıklı bir bedene sahip olmak için de gastrik mini bypass tedavisini tercih edebilirsiniz.

Gastrik mini bypass tedavisi için de sağlık turizminde kalitenin adresi kabul edilen Türkiye’yi seçebilirsiniz. Bizler de size bu konuda destek sunarak tedavi süreciniz boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılama garantisi veriyoruz. Hem Türkiye’nin en deneyimli ve başarı cerrahlarından sağlık hizmeti alabilir hem de tedavi boyunca keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Gastrik Mini Bypass Tedavisi Nedir?

Gastrik Mini Bypass Tedavisi Nedir
Gastrik Mini Bypass Tedavisi Nedir

Dilerseniz Türkiye’de tedavi olmanın avantajlarına değinmeden evvel gastrik mini bypass tedavisine yakından göz atalım. Bu sayede aklınızda herhangi bir soru işaretinin kalmasına da engel olalım. Gastrik mini bypass ameliyatı, fazla kilolardan kurtulmak ve bazı kronik hastalıklar ile baş edebilmek adına uygulanan en yenilikçi yöntemlerden biridir. Öyle ki günümüzde uygulanan pek çok kilo verme yöntemine göre bu tedavinin hem daha sağlıklı hem de daha hızlı sonuç verdiği bilinmektedir.

Aslında tüp mide ameliyatına bir alternatif oluşturan gastrik mini bypass, midenin küçülmesini sağlayarak doğal bir tokluk hissi sağlamaktadır. Bu tedavi, günümüzün en sık uygulanan obezite ve diyabet tip 2 karşıtı tedavilerinden biridir.

Mini gastrik bypass ameliyatı, toplamda üç aşamadan oluşan bir cerrahi prosedürdür. Üçüncü aşamanın sonunda hastanın tokluk hissi tam olarak arttırılmış olacaktır. Bu aşamada hormonal düzenlemeler de yapılır ve hastanın doğal bir şekilde kilo vermesi ve açlık hissinin yatıştırılması sağlanır.

Gastrik Mini Bypass Nasıl Uygulanır?

Gastrik mini bypass operasyonu, doktor kontrolüyle uygulanan en popüler kilo verme yöntemlerinden biridir. Bu sayede hastanın kilo verme süreci de bir uzman tarafından kontrol altında tutulmuş olacaktır. Özellikle de obezite ile baş etmek durumunda olan kişiler için kilo verebilmek adeta bir işkence gibidir. Bu süreçte hastanın ruhsal olarak çöküntü yaşaması da söz konusudur. Dolayısıyla çoğu zaman daha tıbbi yöntemlere başvurarak kilo verme sürecini bir nebze olsa kolaylaştırmak mümkündür.

Gastrik mini bypass, dahiliye alanında cerrah statüsünde olan uzman doktorların uyguladığı bir tedavidir. Cerrahi bir prosedür olan bu tedavi, genellikle genel anestezi uygulanarak yapılır. Cerrahi prosedürün amacı hem mideye hem de bağırsağa yön vererek besinlerin emilme oranını düşürmektir. Bu sayede hastanın yemiş olduğu yiyecekler kana karışmaksızın dışarı atılabilir.

Gastrik mini bypass tedavisinde hastanın adepte olabilmesi adına hormonal düzenlemeler de yapılmaktadır. Bu sayede midenin küçülmesi sağlanır ve hastanın sürekli açlık hissetmemesi amaçlanır. Üç farklı aşamadan oluşan bu tedavi, doktor kontrolünde kilo vermek isteyenlerin de her daim ilk tercihi olmuştur.

Bizler de fazla kilo problemi yaşayan İsrail vatandaşlarına yönelik Türkiye’deki en kaliteli kliniklerde tedavi hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede hem kronik hastalıkların önüne geçmeyi hedefliyor hem de kaliteli sağlık hizmeti alarak daha sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlıyoruz.

Gastrik Mini Bypass Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Gastrik Bypass Hangi Ülkede Uygulanmalıdır? hakkında merak edilen konuların başında tedavinin kimlere yönelik olduğu sorusu gelmektedir. Mini gastrik bypass kimlere yapılabilir sorusuna hastanın genel fiziki durumuna bakarak yanıt vermek mümkündür. Örneğin 18 yaşından küçük olan kişiler bu tür cerrahi prosedürler için uygun aday olarak görülmemektedir. Aynı zamanda hastanın obezite sorunu yaşıyor olması da tedavide aranılan birincil kriterlerden biridir.

Gastrik mini bypass tedavisi için Türkiye’deki kliniklerde ilk önce bir ön muayeneden geçmeniz gerekecektir. Ön muayenede uzman hekiminiz size bazı medikal testler de yapabilir. Bu medikal testlerin sonuçlarına göre size en uygun tedavi planı oluşturulmaktadır. Bu tür cerrahi prosedürler, kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu yüzden Türkiye’deki kliniklerden sağlık hizmeti alırken tüm risk faktörlerini elemek önemlidir.

Gastrik mini bypass tedavisi için cerrah hekiminiz ile görüşürken mutlaka tıbbi geçmişinizden de bahsetmeniz gerekecektir. Özellikle de carsa kronik hastalıklarınız hakkında doktorunuzu bilgilendirmeniz önemlidir.

Bizler de gastrik mini bypass tedaviniz süresince sizlere her türlü desteği sağlamak için yanınızda olacağız. Herhangi bir hususla karşılaşmanız halinde bizimle her daim iletişime geçebilirsiniz.

Gastrik Mini Bypass Tedavisi İçin Kilo Sınırı Var Mı?

Gastrik mini bypass tedavisinde Türkiye’deki kliniklerde bir kilo sınırı bulunmuyor. Her ne kadar obezite ile savaşmak için uygulanan bir tedavi de olsa gastrik mini bypass tedavisi fazla kilo sahibi olan kişilere de uygulanabiliyor.

Tedavide ana kriter olarak hastanın sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir unsurun olup olmadığına bakılıyor. Türkiye’de tedavi olurken de daha önce de belirttiğimiz gibi uzman hekiminiz size bazı medikal testler yapıyor. Bu testlerin sonucuna uygun olarak da kişiye özel bir tedavi planı oluşturulabiliyor.

Bizler de tedaviniz süresince sizlere destek sağlayarak hem keyifli hem de konforlu bir tedavi süreci garanti ediyoruz. İsrail’de tedavi olurken getirilen kriterlerden olan kilo kriterini Türkiye’deki kliniklerde uygulamıyoruz. Bu sayede daha sağlıklı bir vücudna sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Mini Gastrik Bypass Sonrası Beslenme

Gastrik mini bypass sonrası beslenme süreci, operasyondan sonra önem teşkil eden süreçlerin başında gelir. Daha sağlıklı bir kilo verme süreci için uzman hekiminizin size sunduğu tavsiyeleri eksiksiz uygulamanız gerekecektir. Doğru bir şekilde ve plana uygun bir beslenme takvimi oluşturarak kilo verme sürecini de hızlandırmanız mümkündür. Gastrik mini bypass tedavisinden sonra hekiminiz de size bir beslenme planı verecektir. Bu plana uyduğunuz taktirde ameliyat sonrası komplikasyon yaşamadan iyileşmeniz de söz konusudur.

İsrail Vatandaşlarına Yönelik Ne Gibi Hizmetler Sağlıyoruz?

Gastrik mini bypass tedavisi için bize başvuruda bulunan İsrail vatandaşlarına her daim kaliteli bir sağlık hizmeti garantisi veriyoruz. İsrail’den Türkiye’ye gelmeniz için uçak seferlerini de biz ayarlıyoruz. Sizleri havalimanından alarak tedaviniz için başvurduğunuz kliniğe bırakıyoruz. Bunun yanı sıra tedaviniz süresince konaklama imkanlarını da bizler sağlıyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken Türkiye’de gastrik mini bypass tedavisi olmaya karar vermektir. Türkiye, sağlık turizminde her daim ilk tercih edilen ülkelerin başında yer almaktadır. Türkiye’de tedavi olurken keyifli zaman geçirmeniz de moraliniz açısından önemlidir. Bunun için de her hastamıza uygun gezi ve etkinlik planları hazırlıyoruz.

Tedavi süresince Türkiye’nin en güzel noktalarını deneyimlemenizi sağlıyoruz. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Türkiye’de görmeniz gereken tarihi ve doğal güzellikler bulunuyor. Gastrik mini bypass tedavisi için Türkiye’yi tercih edenlere unutamayacakları bir turistik deneyim sunuyoruz.

Gastrik mini bypass gibi önem teşkil eden tedavilerde konforunuz büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden tedavi boyunca rahat etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Tedavi olacağınız kliğine yakın konumda bulunan otellerde konaklama imkanları sunuyoruz. Bu sayede tedavi için uçak bileti ve konaklama gibi konuları düşünmenize gerek kalmıyor.

Gastrik Mini Bypass Fiyatları

Gastrik Mini Bypass Fiyatları
Gastrik Mini Bypass Fiyatları

Mini gastrik bypass tedavisinde Türkiye’yi tercih etmeniz durumunda çok uygun fiyatlar ödeyeceğiniz de garantidir. Türkiye’ye İsrail’den gelerek tedavi olmanız halinde tedavi fiyatları size bütçe dostu gelecektir. Türkiye’deki sağlık hizmetleri, ABD yada Birleşik Krallık gibi ülkelere oranla çok uygun fiyatlıdır. Türkiye’deki tedavinizde hem uçak biletleri ve konaklama hem de tedavi masrafları için sabit bir ücret ödersiniz. Ödemeniz gereken bu miktar da bir İsrail vatandaşı için oldukça uygundur.

Biz de sizlere ön ayak olarak kaliteli sağlık hizmetlerini her zaman bütçe dostu fiyatlara satın almanızı sağlıyoruz. Türkiye’deki deneyimli ve uzman doktorlara tedavi olurken uçuk ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Üstelik tedavi sürecinde uçak bileti ve konaklama için ayrıyetten bir mesai harcamak durumunda da kalmayacaksınız. Bizler tüm bu konularda her daim İsrail’den gelen hastalarımıza destek sağlıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir