Estetik cerrahi

İsrail’deki En İyi Estetik Doktorları ve Klinikleri

İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri burun, meme, vajinal ve cilt tümörleri estetiği dahil birçok operasyon yapabilmektedir. İsrail’in en iyi estetik doktorları genelde Tel Aviv ve Kudüs bölgesinde bulunmaktadır.

İsrail’deki en iyi estetik doktorları arasında ünlü Dr. Benjamin Rosenberg-Hagan bulunuyor. Astra klinik ve birçok farklı medikal klinik içerisinde çeşitli estetik alanlarında uzmanlaşmış doktorları bulmanız mümkün. Fakat fiyatların biraz yüksek ve kliniklerin konaklama konusunda zayıf kaldığını söylersek yanlış olmayız.

 

Tel Aviv’deki En İyi Estetik Doktorları ve Klinikleri

Tel Aviv’deki En İyi Estetik Doktorları ve Klinikleri
Tel Aviv’deki En İyi Estetik Doktorları ve Klinikleri

Tel Aviv, İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri nerede sorusunun adeta cevabı olmaktadır. Bölgede bulunan birçok farklı klinik estetik ve estetik plastik cerrahi hizmeti vermektedir. Günümüzde bu alanda İsrail kendini oldukça geliştirmiştir ve neredeyse Türkiye’deki estetik doktorları kadar uzman doktorlara sahiptir. Fakat fiyat olarak incelendiğinde Türkiye’de bu tür estetik operasyonların İsrail’e kıyasla daha profesyonel, uygun fiyatlı ve konaklama avantajıyla yapıldığı görülmektedir.

İsrail ve Tel Aviv’deki estetik cerrahi fiyatları $5.500’dan başlamaktadır. Yapılacak olan estetik tedavi ve doktor kalitesine göre İsrail’de estetik fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri hangileri diye sorarsanız, listedeki kliniklerin oldukça ünlü ve tavsiye edilebileceğini söyleyebiliriz;

 • Medical 4U
 • Shamir Tıp Merkezi
 • Moshe Amir Tıp Merkezi
 • Mira Rosen Tıp Merkezi
 • Daphne Mansfeld Tıp Merkezi

Tel Aviv İsrail’de estetik cerrahi klinikleri için merkez noktalardan birisidir. Bu nedenle popüler doktor ve klinik seçeneklerini incelemek faydalı olacaktır. İsrail’de meme estetiği, saç ekimi ve estetiği ve yüz gerdirme operasyonları için birçok farklı opsiyon bulunmaktadır.

 

İsrail’deki En İyi Burun Estetik Doktorları

İsrail burun estetiği için birçok farklı doktor ve klinik opsiyonu sunmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak istediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Fakat burun estetiği İsrail’de yaptırılırken dikkat etmeniz gereken birçok faktör bulunmaktadır. Bu nedenle İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları araştırırken;

 • İsrail’de burun estetiği fiyatları
 • İsrail’deki en iyi burun estetiği doktorları
 • İsrail’deki en iyi burun estetiği klinikleri
 • İsrail’deki en ucuz burun estetiği klinikleri
 • İsrail’deki doktorların tecrübesi ve referansları

Gibi faktörleri araştırmak sağlıklı ve doğru bir estetik tedavi alabilmeniz için önem taşımaktadır. Farklı doktor isimleri ve Shamir tıp merkezi ve Medical 4U klinikleri İsrail’in en iyi estetik klinikleri arasında bulunur. Aynı zamanda burun estetiği ve daha birçok alanda uzman doktorları bu klinikler bünyesinde barındırmaktadır.

İsrail burun estetiği için tavsiye edilen ülkeler listesinde orta sıralarda bulunmaktadır. Dr. Moshe Amir gibi profesyonel uzmanlar genelde sadece Tel Aviv gibi merkezi şehirlerde hizmet vermektedir. Kaliteli burun estetik klinikleri genel olarak ülke genelinde bulunmamaktadır. Çünkü İsrail’de en iyi estetik klinikleri genelde birçok farklı hizmeti bir arada aynı estetik kliniğinde vermektedir.

 

İsrail’deki En İyi Estetik Doktorları ve Klinikleri Hangileri?

Estetik operasyonları hassas ve son derecede uzmanlık gerektiren işlemlerdir. Bu nedenle İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları incelenirken, doktorların tecrübesi ve referanslarını göz önüne almak faydalı olacaktır. Özellikle günümüzde fiyatlar Türkiye gibi dünyanın en iyi estetik operasyonlarının ve hizmet paketlerinin bulunduğu ülkelere kıyasla, bir tık yüksek kalmaktadır.

İsrail’de bulunuyorsanız bu hizmetleri almanız mantıklı olabilir fakat; İsrail’de estetik operasyon fiyatlarına bakıldığında, Türkiye’ye gelip konaklayıp, en iyi estetik doktorları ile operasyonu almak daha ucuza gelmektedir.  İsrail saç ekimi ve estetiği için çok fazla doktor ve klinik şansını maalesef hastalar için sunmamaktadır.

Fakat tercihiniz İsrail’de en iyi estetik klinikleri üzerine olacaksa, Tel Aviv ve Kudüs’teki estetik klinikleri incelemeniz tavsiye edilmektedir. Çünkü merkezi konumdaki estetik klinikleri İsrail içerisinde daha fazla tecrübeye ve tedavi seçeneğine sahip olacaktır. Özellikle meme estetiği, burun estetiği ve saç estetiği İsrail’de oldukça popüler olarak yaptırılan tedaviler arasında yer almaktadır. Zaten İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları bu nedenle oldukça yüksek olabilmektedir.

 

İsrail’de Estetik Tedavi Yaptırmak Mantıklı mı?

İsrail’de Estetik Tedavi Yaptırmak Mantıklı mı
İsrail’de Estetik Tedavi Yaptırmak Mantıklı mı

İsrail’deki estetik klinikleri genel olarak belirli başlı hizmetler sunmaktadır. Profesyonel olarak cerrahi estetik işlemleri yaptırmanız kısıtlı imkanlarla sınırlıdır. Büyük klinikler ve kaliteli tedaviler için genel olarak İsrail bu alanda önerilen ülkeler arasında bulunmamaktadır.

İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları genel olarak ülkedeki insanların bütçelerini biraz aşabilmektedir. İsrail’deki estetik doktorları fiyatları ve ücret politikaları genelde dolar üzerinden çalışmaktadır. Basit bir burun estetiği fiyatı $5.000 gibi fiyatlardan başlamakta ve İsrail’deki estetik kliniklerin bulunduğu şehirlere göre değişebilmektedir.

Estetik operasyonlar ciddi risk içerebilen ve profesyonel, tecrübeli ve gerekli ekipmana sahip estetik klinikleri tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Bu nedenle eğer saç ekimi, göğüs estetiği ve dudak dolgusu, kulak estetiği ve diğer işlemleri yapacaksanız, donanımlı ve referansları çok olan bir klinikten hizmet almanız mantıklı olacaktır. İsrail’de sadece belirli başlı üç veya dört estetik merkezi bu hizmetleri profesyonel olarak sunmaktadır. Genel olarak bu estetik klinikleri İsrail’in en iyi estetik klinikleri olarak bilinmektedir.

 

İsrail’deki En iyi Estetik Klinikleri ve Tedavi Seçenekleri

Botoks, dolgu tedavileri, burun estetiği, saç ekimi ve saç estetiği, cerrahi estetik tedavileri ve meme estetiği İsrail’de verilen estetik hizmetleri arasında bulunmaktadır. Özellikle İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri bu hizmetleri farklı fiyatlarla sunmaktadır. Ancak genel olarak Tel Aviv’de yer almaları ve belirli bir piyasa bulunmasından dolayı benzer fiyatlar görülmektedir.

İsrail estetik cerrahi konusunda komşu ülkelerden daha fazla teknolojik imkana ve doktor sayısına sahiptir. Ancak bu kalitesini ve teknolojisini kullanabilecek doktor sayısı neredeyse 10’dan az olarak karşımıza çıkmaktadır. Yorumlara bakıldığında İsrail’in estetik klinikleri arasında sadece 4 veya beş adet estetik kliniğin tavsiye edildiği görülmektedir.

Estetik klinikleri İsrail’de Tel Aviv dışında çok nadir olarak görülmektedir ve bu estetik klinikleri hakkında yeterli bilgi bulunmamaktadır. Türkiye’deki estetik tedavi kliniklerinin aksine İsrail, çok fazla tedavi alan hasta yorumuna sahip değildir. Referansları incelerken sadece birkaç kişinin bu büyük klinikler hakkında yorum yaptığı görülmektedir.

İsrail’deki estetik tedavi seçeneklerinin, dünyadaki diğer estetik ve cerrahi estetik hizmeti veren ülkelere kıyasla bir tık düşük kalitede olduğu söylenebilmektedir. Fakat yine de İsrail bölgedeki en önemli estetik kliniklerine sahip ülkeler arasında yer almaktadır.

 

İsrail’deki En İyi Estetik Doktorları Fiyatları

İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları genel olarak ortalamanın üzerinde karşımıza gelmektedir. İsrail en iyi estetik klinikleri genelde sadece belirli sayıda ve basit sayılabilecek düzeyde işlemler gerçekleştirmektedir. Sadece üç veya dört adet profesyonel İsrail estetik kliniği, meme estetiği, burun estetiği, otoplasti ve botoks gibi işlemleri profesyonel olarak sunmaktadır.

İsrail’deki en iyi estetik klinikleri genelde ABD’de eğitimini tamamlamış İsrailli estetik doktorları tarafından çalıştırılmaktadır. Bu doktorlar oldukça tecrübeli, kaliteli ve üst düzey estetik hizmetleri sunmaktadır. Fakat İsrail’de estetik tedavi hizmeti almak genel olarak pahalı bir tedavi olarak görülmektedir.

İsrail estetik fiyatları günümüzde estetik kliniklerinin kalitesi, konumu ve doktorun tecrübesine göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel olarak ülkedeki gelir seviyesi göz önüne alındığında, İsrail pahalı estetik tedavi seçenekleri sunan ülkeler arasında yer almaktadır. İsrail estetik klinikleri genelde sadece yüzeysel işlemleri sunmaktadır. Ülkedeki estetik kliniklerindeki doktorlar incelendiğinde, üst düzey tedavi seçenekleri konusunda maalesef yetersiz kalabildikleri konusunda yorumlar bulunmaktadır. İsrail estetik fiyatları genel olarak piyasada oldukça az uzman doktorun bulunması nedeniyle yüksek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

İsrail’deki En İyi Estetik Klinikler Nerede?

İsrail’deki En İyi Estetik Klinikler Nerede
İsrail’deki En İyi Estetik Klinikler Nerede

İsrail en iyi estetik klinikleri genel olarak ülke merkezinde dağılmış olarak görülmektedir. Haritalar üzerinden İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri konumları incelendiğinde, Tel Aviv ve Kudüs bölgelerinde İsrail estetik kliniklerinin konumlandıkları görülmektedir. Şehir merkezlerinde estetik kliniklerinin sayısı İsrail içerisinde oldukça azdır.

Ülkenin yüz ölçümünün ve nüfusunun diğer ülkelere kıyasla biraz düşük olması nedeniyle, İsrail’de estetik klinikleri sayısı çok fazla olmamaktadır. Fakat yinede İsrail tecrübeli estetik doktorları ve kliniklerine ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle göğüs (meme) estetiği ve burun estetiği konusunda çok başarılı ve tecrübeli cerrahlar bulunmaktadır. Estetik İsrail ülkesinde neredeyse tüm halk tarafından bir ihtiyaç olarak görülmekte ve sıklıkla estetik tedavilere başvurulmaktadır.

İsrail en iyi estetik doktorları;

 • Meir Cohen
 • Sabar
 • Krupnik
 • Zilker
 • Shy Stahl
 • Abraham Levy

Genelde Tel Aviv bölgesinde konumlanmış ve İsrail’deki estetik klinikleri içerisinde hizmetlerini aktif olarak sürdürmektedir. Tel Aviv-İsrail genel olarak ülke merkezi olduğundan dolayı bu bölgede daha fazla estetik klinik konumuna ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, İsrail’de estetik tedavi fiyatları genelde bu alanda hizmet veren estetik doktorları arafından belirlenmektedir.

 

İsrail’deki En İyi Estetik Kliniği Hangisi?

Dr. Jonathan Weiss Clinic Estetik Tıp merkezi İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri hangileri sorusuna örnek olarak verilmektedir. Tıp merkezi içerisinde uzman estetisyen Dr. Jonathan Weiss harika estetik operasyon hizmetleri vermektedir. Botoks, yüz gerdirme ve belirli tedaviler için burası tercih edilebilir. Fakat genel olarak hizmet kapsamı biraz dardır çünkü çok fazla imkân ve maalesef teknolojik alet klinik içerisinde bulunmamaktadır.

Eğer en iyi estetik klinik hizmetlerini arıyorsanız, teknolojik ve hizmet bakımından bu alanda kendini geliştirmiş Türkiye gibi ülkelere yönelmeniz mantıklı bir tercih olacaktır. Hem fiyat hem de hizmet kalitesi olarak Türkiye’deki en iyi estetik hizmetleri genel olarak İsrail’den çok daha profesyonel ve kapsamlı tedavi seçenekleri sunmaktadır. Üstelik bunları çok uygun fiyatlarla ve avantajlı konaklama fırsatlarıyla sunmaktadır.

Dr. Moshe Amir Tıp Merkezi İsrail’de en fazla tavsiye edilen estetik klinikleri arasında ilk sırada bulunmaktadır. Dr. Moshe Amir tarafından işletilen klinik içerisinde birden fazla estetik tedavi hizmeti verilmektedir. Günümüzde bu klinik İsrail’in en kapsamlı estetik tedavi ve cerrahi estetik operasyon hizmeti veren klinik olarak bilinmektedir. Tedaviyi alan hastaların yorumlarına bakıldığında, İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri yorumlarının orta seviyede puan aldığı görülmektedir.

Doktor sayısının ülkede az olması ve estetik kliniklerindeki imkanların dünyadaki diğer estetik merkezleriyle yeterli seviyede olmaması buna sebep olarak görülmektedir. Basit işlemler için bu tür estetik klinikler tavsiye edilebilirken, özellikle saç ekimi ve yüz gerdirme gibi estetik işlemlerde daha profesyonel tedavi hizmeti veren ve uygun fiyatlı olan Türkiye gibi ülkelere göz atmak faydalı olacaktır.

 

En iyi Estetik Klinikleri ve Doktorları İsrail

Estetik kliniklerinde hijyen, teknoloji, doktor kalitesi ve tecrübesi en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Özellikle İsrail’deki estetik doktorları tavsiyelerine bakıldığında, tüm kliniklerin hijyenik ve temiz olduğu görülmektedir. Fakat İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları genel olarak verilen hizmete kıyasla bir tık yüksek olabilmektedir.

Sadece belirli şehirlerde estetik hizmetinin veriliyor olması ve doktorların sadece bazı alanlarda uzmanlaşmış olmaları nedeniyle, saç estetiği ve diğer birçok konuda başka ülkelerde tedavi olunması tavsiye edilebilmektedir. İsrail estetik fiyatları genel olarak dünyadaki estetik hizmetleri fiyatlarına kıyasla bir tık yüksektir ve hizmet kalitesi orta seviyede bulunmaktadır.

Son dönemlerde estetik turizmi olarak bilinen başka ülkelerde estetik hizmeti almak oldukça popülerdir. Özellikle Türkiye gibi üst düzey estetik operasyonları kaliteli ve hizmet paketinde veren ülkeler göze çarpmaktadır. Estetik operasyon paketlerinde; ulaşım, konaklama, tedavi ve tedavi sonrası sürecin hepsini genelde firmalar halletmektedir. Fakat İsrail’de en iyi estetik doktorları genel olarak bu tür kapsamlı hizmetler vermemektedir.

En iyi estetik klinikleri arasında yer alan Medical 4U tıp merkezi burun, göğüs ve kulak estetiği konusunda İsrail’de en fazla hizmeti veren klinik olarak bilinmektedir. İsrail’de görev yapan doktorların birçoğu eğitimini ABD ve Türkiye gibi ülkelerde tamamlamıştır. En iyi estetik kliniklerinin sayısı İsrail’de 5-10 arasında değişiklik göstermektedir.

 

İsrail Estetik Klinikleri Fiyatları Günümüzde Ne Kadar?

İsrail Estetik Klinikleri Fiyatları Günümüzde Ne Kadar
İsrail Estetik Klinikleri Fiyatları Günümüzde Ne Kadar

İsrail estetik açısından komşu ülkelere kıyasla daha gelişmiş bir konumda bulunmaktadır. Özellikle Tel Aviv bölgesinde Shamir Tıp Merkezi gibi büyük estetik kliniklerine ev sahipliği yapmaktadır. Ancak, İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri fiyatları genel olarak dolar üzerinden belirlenmektedir ve bütçeleri zorlayabilmektedir. $5000- $5.500 İsrail’de saç ekimi fiyatları veya İsrail’de burun estetiği fiyatları için istenilen ücret ortalamaları olmaktadır.

Estetik veya başka bir şekilde adlandırılan kozmetik tedaviler, yaşlanma belirtileriyle mücadele etmek, cildi gençleştirmek ve yenilemek için tasarlanmış cerrahi olmayan işlemlerdir ve İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikleri tarafından neredeyse tüm hizmetler uygulanmaktadır. İsrail’deki estetik operasyonlar arasında en popülerleri Botoks enjeksiyonları ve dermal dolgu maddeleridir. Genel olarak meme estetiği ve yüz estetiği için İsrail’de estetik tedavi klinikleri daha fazla hizmet sunmaktadır.

Fiyatlara bakıldığında, İsrail genel olarak sadece tedavi ücretleri sunduğundan dolayı, yüksek ücretler karşımıza çıkabilmektedir. Türkiye, İsrail’deki estetik merkezlerinin aksine hem konaklama hem ulaşım hem de tedavi masraflarını paket halinde sunan binlerce farklı estetik kliniğine sahiptir. Üstelik Türkiye’deki estetik klinikleri genel olarak binlerce referans, doktor ve teknolojik yeterliliğe sahip olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

İsrail’deki En İyi Saç Ekim’i ve Estetiği Klinikleri

İsrail, estetik ve cerrahi estetik operasyonlar konusunda gelişmiş bir ülke olarak hizmet vermektedir. Özellikle İsrail’deki en iyi estetik doktorları ve klinikler bu konuda birçok alanda kendini geliştirmiştir. Fakat genel olarak incelendiğinde, saç ekimi ve saç estetiği İsrail ülkesinde sadece Tel Aviv merkezde belirli başlı estetik merkezleri ve doktorlar tarafından verilmektedir.

Tel Aviv hem en gelişmiş şehir olması hem de nüfusun büyük çoğunluğuna ev sahipliği yapması nedeniyle estetik merkezi olarak bilinmektedir. Bu nedenle İsrail’de saç ekimi ve saç estetiği söz konusu olduğunda buradaki klinikler göze çarpmaktadır. Saç estetiği oldukça hassas bir tedavidir ve profesyonel doktorlar tarafından hizmet alınması tavsiye edilmektedir.

İsrail’de sadece dört veya beş adet profesyonel saç ekimi ve estetiği uzmanı bulunmaktadır. Fiyatlara bakıldığında hem kısıtlı tedavi seçenekleri hem de doktor sayısının az olması nedeniyle piyasada yüksek fiyatlar görülmektedir. Türkiye gibi ülkelerde daha profesyonel saç ekimi doktorları ve estetik klinikleri olduğu herkes tarafından bilinmektedir.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir