İstanbul’da Kalça Protezi Tedavisi

Kalça çıkıklığı başta olmak üzere diğer kalça sorunları kişinin ağrı ve sızı yaşamasına neden olacağı gibi yaşam kalitesini de düşürür. Bu durumda İstanbul’da kalça protezi tedavisi gündeme düşer. Pek çok ülkede pahalı bir tedavi olduğu için birçok kişi parasızlıktan tedaviyi gerçekleştiremez. Türkiye’de sağlık turizmi uygun fiyatlı tedavi arayışı içinde olan hastalara çeşitli olanaklar sunuyor. Türkiye’de kalça protezi tedavisi, Birleşik Krallık, ABD ve Amerika’dan çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden bu tedaviyi gerçekleştirirler.

Kalça Protezi Türkiye

Kalça Protezi Türkiye
Kalça Protezi Türkiye

Kalça problemi olan bireyler ağrı ve acıdan şikayetçidir. Bu durum kişilerin günlük aktivitelerini kısıtlamaya sebep olur. Türkiye’de medikal turizm işletmesi finansal kısıtlaması olan hastalara çok büyük olanak sunuyor. Bu nedenle pek çok hasta Türkiye’de tedavi olmayı amaçlayarak buradaki doktorlardan destek alır. Sizler de kalça protez tedavisi için Türkiye’den hizmet alabilirsiniz.

Kalça Protezi Tedavisi İçin Neden Türkiye’ye Gelmelisiniz?

Düşük maliyetli kalça protez ve diğer ortopedik tedaviler İstanbul’da mevcuttur. Türkiye’de dünya çapında tıbbi bakım standartlarına uygun olacak şekilde sağlık tesisleri bulunmaktadır. Türkiye’de hizmet sunan hekimlerin hepsi ileri teknik eğitim almıştır ve bu kapsamda tedavileri gerçekleştirmektedir. Burada tedavi olan pek çok kişi tedaviden memnun kalmıştır. Sizler de Türkiye’de bir tedavi olma şansı elde edebilirsiniz.

Yurtdışından Gelen Hastalara Türkiye’de Kalça Protezi İmkanları

Avrupalılar için Türkiye’yi kalça protez bakımından ziyaret etmek oldukça kolaydır. Çünkü İstanbul’da tren yolu ile ulaşmak mümkündür. Fakat diğer medikal turist kişiler İstanbul’a havayolu imkanı ile gelmelidir. İstanbul’da yer alan Türk hastaneleri havalimanına 5-10 dakika mesafededir. En büyük avantaj ise havalimanı-otel-hastane arası mesafelere transfer hizmetinin olmasıdır. Kronik hastalığı olan hastalar İstanbul’da kalça protez tedavisi görmek isteyen hastalara indirimli otel  imkanı sunulmaktadır.

Hastalar ameliyat sonrasında yardıma gereksinim duyabileceği için pek çok kişi aile üyelerinden biri ile veya arkadaşı ile İstanbul’a gelmeyi tercih ediyor. Hastaların birçoğu İstanbul’da gezilecek yerleri keşfederek kendisine bir tatil programı da oluşturuyor. Bu nedenle sizler de İstanbul’da kalça protez ameliyatı olabilirsiniz.

Kalça Protezi İçin İstanbul’da Nereleri Gezmeli?

Kalça protez tedavisi için İstanbul’da geldiğinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer mevcuttur. Kalça protezinden önce ya da sonra İstanbul’da gezilecek yerler aşağıdaki gibidir;

  • Kariye Müzesi; 11.yüzyılda inşa edilmiştir ve Hristiyan senaryolarını betimler.
  • Sultanahmet Bölgesi; Sultanahmet Camii ve Topkapı Sarayı’na ev sahipliği yapan muhteşem bir alandır.
  • İstanbul Arkeoloji Müzesi; Bir milyondan fazla sergi vardır.

Kalça protez için İstanbul’a gelen kişiler çok güzel yerleri gezebilir. Fakat bunun için önce doktorunuzdan onay almalısınız. Pek çok turist kalça protezi için Türkiye’ye geldiğinde diş tedavisi de yaptırırlar. Böylece hem kalça hem de diş tedavilerini çok uygun maliyetlere gerçekleştirmiş olurlar.

Türkiye’de Kalça Protez Tedavi Maliyetleri

Türkiye’de Kalça Protezi Tedavi Maliyetleri
Türkiye’de Kalça Protez Tedavi Maliyetleri

Türkiye’de kalça protez maliyeti birçok kişi tarafından merak edilir. Maliyetleri şu şekilde söyleyebiliriz;

Minimal invaziv kalça protezi fiyatı 6,100 ABD Doları ile 12,000 ABD Doları aralığındadır.

Kısmi kalça protezi 9,000 ABD Doları ve 10,500 ABD Doları şeklindedir.

Ancak net bilgi almak ve Türkiye’de kalça protez ameliyatı olmak isterseniz bizimle iletişime geçerek en iyi kliniği bulabilirsiniz.

One thought on “İstanbul’da Kalça Protezi Tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir