Estetik cerrahi

Katar Estetik Cerrahi Fiyatları – En Uygun Fiyatlar

Katar, estetik cerrahi ameliyatları için en çok tercih edilen ülkelerden bir tanesidir. Özellikle Katar’ın en kalabalık şehirlerinden olan Doha, her yıl yüzbinlerce turist çekmektedir. Tatil ve eğlence açısından oldukça iyi olan Katar, aynı zamanda sağlık turizmi açısından da tercih edilebilir. Öyle ki Katar’da estetik cerrahi ameliyatı için birçok ünlü doktor ve lüks hastane bulunuyor. Tabii her ne kadar durum böyle de olsa Katar’da ameliyat fiyatları oldukça yüksek.

 

Katar estetik cerrahi fiyatları oldukça yüksek ve bu  nedenle Katar’lı vatandaşların çoğu ameliyat olmak için farklı ülkelere gitmeyi tercih ediyor. Bu ülkelerden biri de Türkiye.

 

Katar Doha’da Estetik Operasyonlar

 

Genelde görünümü daha iyi hale getirmek için uygulanan estetik operasyonlar, günümüzde birçok kişi tarafından büyük ilgi görmektedir. Hemen hemen her ülkede yapılabilen bu operasyon gerekli ameliyatlar listesinde olmadığı için genelde sigorta kapsamına girmez. Bu nedenle de Katar’lı vatandaşlar genelde estetik operasyon olmak için Türkiye’yi tercih eder.

 

Bunun başlıca nedenlerinden birisi ise Katar ile Türkiye’nin arasındaki mesafenin kısa olmasıdır. Katar’lı vatandaşlar çok kısa bir süreç içerisinde ameliyat olup geri dönebilir. Ayrıca Türkiye’deki ekonomik durum ve döviz kuru nedeniyle çok uygun fiyatlar karşılığı estetik operasyon ameliyatı olunabilmektedir. Katar’da ise durum pek iç açıcı değildir. Katar Doha’da estetik operasyonlar oldukça pahalıdır.

 

 

Estetik
Estetik

 

Katar Doha’da Meme Büyütme Ameliyatı

 

Kadınların en çok tercih ettiği estetik ameliyatlardan biri olan meme büyütme, Türkiye’de uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Bilindiği gibi göğüsler, kadınlar için büyük önem arz eder. Öyle ki hemen hemen her kadın göğüslerinin büyük olmasını ister. Bu gibi durumlarda kadınların başvurduğu ilk yöntem meme büyütme ameliyatı olmaktadır.

 

Meme implantları ile yapılan meme büyütme ameliyatının sonucunda büyük göğüslere sahip olunabilir. Katar’da da sık sık tercih edilen bu ameliyat, yüksek fiyat nedeniyle Katar’daki vatandaşları zorlamaktadır. Bu nedenle de Katar’da yaşayan çoğu kadın ameliyat olmak için Türkiye’ye gelmektedir. Yani Katar’da meme büyütme ameliyatı fiyatlardan dolayı pek tercih edilmez.

 

Katar Doha’da Meme Büyütme Estetik Ameliyatı Fiyatı

 

Meme büyütme ameliyatının fiyatı genelde tercih edilen implant türü ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Fiyatın belirlenmesinde büyük rol oynayan implantlar hastanın durumuna göre belirlenir. Bu sayede hastanın en makul fiyatı ödemesi sağlanır.

 

Katar’da meme büyütme ameliyatı fiyatları genelde 15.000 ile 20.000 Dolar arası değişirken bu fiyat Türkiye’de sadece 2000 Dolar civarında.

 

Katar Doha’da Meme Küçültme

 

Meme küçültme operasyonları da yine meme büyütme operasyonları gibi sık sık tercih edilmekte ve son zamanlarda büyük ilgi görmektedir. Büyük göğüsler çoğu kadın tarafından istense de olması gerekenden daha büyük göğüsler de kişiyi rahatsız edebiliyor. Bu tarz durumlarda kadınlar, çareyi meme küçültme ameliyatında buluyor.

 

Ayrıca büyük göğüsler, bel ağrısı ve kamburluk gibi sorun ve hastalıklara da yol açabiliyor. Meme küçültme ameliyatı ile göğüslerdeki fazla yağ ve deri alınır. Bu sayede de hastalıklar yavaş yavaş etkisini kaybeder. Katar meme küçültme fiyatları ise oldukça yüksektir.

 

Katar Meme Küçültme Fiyatı

 

Katar’da meme küçültme fiyatı 10.000 Dolardan başlıyor ve daha da yükselebiliyor. Yani Katar’da bu ameliyatı olabilmek için yüksek ücretler ödemeniz gerekirken Türkiye’de sadece 2100 Dolar ödeyerek bu ameliyatı olabilirsiniz.

 

Katar Doha’da Göğüs Dikleştirme

 

Katar’da göğüs dikleştirme ameliyatı da en az küçültme ve büyütme operasyonları kadar tercih edilmektedir. Hatta bu operasyon bazen büyütme ve küçültme ameliyatları ile birlikte gerçekleştirilebilir. Göğüs sarkması birçok farklı soruna yol açabileceği için direkt olarak göğüs dikleştirme ameliyatına başvurulmaktadır.

 

Meme dikleştirme operasyonları da yine sigorta kapsamında değildir ve Katar’da yapıldığı takdirde yüksek fiyatlar ödemeniz gerekebilir. Bu nedenle Katar’lı vatandaşlar genelde ameliyat için farklı şehirleri tercih etmektedir.

 

Katar Doha’da Göğüs Dikleştirme Fiyatları

 

Katar Doha’da göğüs dikleştirme fiyatları da yine 10.000 Dolar civarındadır. Tabii bu fiyat genelde implant ve beraber yapılan ameliyat türlerine göre değişiklik göstermektedir. Öyle ki göğüs dikleştirme ameliyatı genelde büyütme ve küçültme ameliyatları ile birlikte yapılır.Türkiye’de sadece göğüs dikleştirme ameliyatı fiyatı genelde 2000 dolar civarında olacaktır. Yani oldukça makul fiyatlarla Türkiye’de ameliyat olabilirsiniz.

 

Katar Doha’da Vaser Liposuction

 

Liposuction ameliyatı da estetik operasyonlar arasında çok sık tercih edilmektedir. Bir yağ aldırma operasyonu olan Liposuction, Katar’da büyük ilgi görmektedir. Genelde spor ya da diyetlerle verilemeyecek kilo ya da yağlar Liposuction ameliyatı ile birlikte çözülmektedir.

 

Liposuction operasyonu bel, kol veya uyluk gibi bölgelere uygulanmaktadır. Tabii yine sigorta kapsamında olmayan bu ameliyat için Katar’lı vatandaşların yüksek fiyat ödemesi gerekebiliyor. Öyle ki Katar’da Vaser Liposuction ameliyatı oldukça pahalıdır.

 

Katar Doha’da Vaser Liposuction Fiyatları

 

Katar’da estetik cerrahi operasyonları oldukça yüksektir. Liposuction ameliyatı da bu kategoriye girer ve Katar’lı vatandaşlar bu tarz ameliyatları olabilmek için yüksek fiyatlar ödemek zorundadır. Bunların yanı sıra Liposuction ameliyatı tamamen tecrübeli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

 

Türkiye, hem makul fiyatlar hem de uzman cerrahlar ile ön plana çıkar. Katar’da Vaser Liposuction fiyatları 8.000 Dolar civarındayken Türkiye’de sadece 2000 Dolar ödeyerek bu ameliyatı olabilirsiniz.

 

Katar Doha’da Karın Germe

 

Karın germe ya da bilinen bir diğer ismi ile Abdominoplasti, doğum yapmış ya da çok fazla kilo vermiş kadınların göbek bölgesinde oluşan sarkmaların giderilmesini kapsamaktadır. Sarkık karın, genelde kadınların rahatsız hissetmesine ve vücutlarını gizlemesine neden olur. Bu nedenle de kadınlar çareyi karın germe ameliyatında bulmaktadır. Öyle ki Katar’da karın germe ameliyatı da büyük ilgi görmektedir.

 

Oldukça zor bir ameliyat olan karın germe, genelde Türkiye’de uygun fiyat ve uzman cerrahlar ile yapılmaktadır. Yani Katar’da bu ameliyat için yüksek fiyatlar ödemek yerine Türkiye’yi ziyaret etmek daha mantıklıdır.

 

Katar Doha’da Karın Germe Fiyatları

 

Karın Germe ameliyatı oldukça zor ve ince işlemler içermektedir. Bu nedenle de kesinlikle uzman bir cerrah aracılığıyla gerçekleştirilmelidir. Örneğin Türkiye, Uluslararası sertifikaya sahip uzman cerrahlar ile ön plana çıkar. Yani Katar Doha’da karın germe fiyatları 8.000 Dolar civarındayken Türkiye’de bu fiyat sadece 1.900 Dolar civarındadır.

 

Katar Doha’da Yüz Germe

 

Yüz germe ameliyatı genelde yaşlılık nedeniyle yüz bölgesinde başlayan sarkmalar için tercih edilmektedir. Boyun sarkması gibi sorunlara sahip hastalar da yine yüz germe ameliyatı olabilir. Belli bir yaşı geçmiş hastalar tarafından tercih edilen yüz germe ameliyatı Katar’da oldukça pahalıdır. Bu nedenle de vatandaşlar Katar’da yüz germe ameliyatı olmak yerine Türkiye’yi ziyaret eder.

 

Katar Doha’da Yüz Germe Fiyatları

 

Yüz germe ameliyatı da yine sigortaya dahil olmadığı için Katar’da oldukça yüksek fiyattadır. Öyle ki Katar’da yüz germe fiyatları genelde 10.000 Dolar civarında olurken bu fiyat Türkiye’de 2.800 Dolar civarındadır. Kişinin kendini yaşlı hissetmesi ve beğenmemesi gibi durumlarda başvurduğu yüz germe ameliyatı için en iyi ülke Türkiye olarak bilinir.

 

Katar Doha’da Rinoplasti

 

Hem erkek hem de kadınlar tarafından sık sık tercih edilen Rinoplasti oldukça zor bir ameliyattır. Burnun şeklini küçültmek ya da yeniden şekil vermek için tercih edilen rinoplasti, genelde nefes alma gibi sorunlardan kurtulma amaçlı da tercih edilebilir.

 

Zor bir ameliyat türü olan Rinoplasti, uzman cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Katar’da her ne kadar yüzlerce uzman cerrah olsa da fiyatların yüksekliğinden dolayı vatandaşlar, Katar Doha’da rinoplasti ameliyatı olmak yerine Türkiye’yi tercih etmektedir.

 

Katar Doha’da Rinoplasti Fiyatları

 

Her iki cinsiyet tarafından da büyük ilgi gören rinoplasti ameliyatının fiyatları genelde ameliyatın içeriğine göre değişiklik gösterir. Tabii bu ameliyat türü de yine sigorta kapsamında olmadığı için oldukça pahalıdır. Katar Doha’da rinoplasti fiyatları oldukça yüksek olduğu için vatandaşlar genelde bu ameliyat için Türkiye’yi tercih etmektedir.

 

Katar’da 10.000 Dolar civarı olan bu ameliyat için yüksek fiyatlar ödemek yerine Türkiye’yi tercih edebilir ve sadece 2.300 Dolar ödeyerek Rinoplasti ameliyatı olabilirsiniz.

 

Estetik Operasyonlar’da Neden Türkiye Tercih Ediliyor?

 

Türkiye, hem uzman cerrahları hem de lüks ve kaliteli hastaneleri ile ön plana çıkmaktadır. Üstelik cerrahların çoğu Uluslararası sertifikaya sahip olmakla beraber İngilizce de bilmektedir. Bilindiği gibi estetik operasyonların çoğu oldukça zordur ve uzman cerrahlardan destek alınmalıdır. Katar bu konuda iyi olsa da maalesef fiyat konusunda iyi değildir ve bu nedenle vatandaşlar genelde estetik operasyonlar için Türkiye’yi tercih eder.

 

Türkiye’de rinoplasti ameliyatı için tercih edilebilecek yüzlerce hastane bulunur. Bu durum da fiyatların rekabetçi bir seviyede olmasını sağlamıştır. Döviz kurunun da yüksek olması ile birlikte oldukça makul seviyeye inen ameliyat fiyatları nedeniyle Türkiye, estetik operasyonlar için en çok tercih edilen ülkeler arasında yerini almıştır. Türkiye’de estetik ameliyat fiyatları genelde 2.000 Dolar civarında olmaktadır.

 

Firmamızla iletişime geçerek her şey dahil paketleri hakkında bilgi alabilir ve ameliyat maliyetlerini en aza indirme şansı yakalayabilirsiniz.

 

Katar ile Türkiye Arası Kaç Saat?

 

Katar ve Türkiye birbirine yakın ülkelerdir. Öyle ki çoğu uçuş, aktarmasız olması şartıyla genelde 4 saat civarı sürmektedir. Yani hastalar, mesafenin kısa olması nedeniyle ameliyat olmak için gittiği Türkiye’de süreci hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor ve ülkesine geri dönebiliyor.

 

Tüm bunların yanı sıra Türkiye’de estetik ameliyat fiyatları Katar’a oranla neredeyse 10 kat daha düşük. Bu nedenle sizler de Türkiye’de ameliyat olmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Üstelik her şey dahil paketleri ile birlikte maliyetleri en aza indirme şansını da yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir