Tüp Bebek Tedavileri

Yurtdışında Tüp Bebek Tedavisinin Başarı Oranı Nedir?

Tüp Bebek: Doğal yollarla çocuk sahibi olamayan kişiler için başvurulan bir yöntemdir. Çocuk sahibi olmak isteyen fakat bazı sorunlar nedeniyle çocuk sahibi olamayan çiftlerin umut kapısıdır İVF tedavisi. Tüp bebek tedavisi alırken asıl önemli olan şey başarılı bir çalışmayı uygun fiyata almaktır. Hastalar Bu nedenle en iyi tüp bebek tedavisi alabileceği yerleri araştırmaya başlar. Danışanlarımız için gerekli tüm ayrıntıya ve bilgiye sahip olabilmeleri adına tüp bebek hakkında birçok yazımız durmaktadır.

Web sitemizde yer alan tüp bebek tedavisi hakkındaki makaleleri okuyarak gerekli tüm bilgiye ulaşmış olursunuz. Yurt dışında İVF tedavisi söz konusu olduğunda, Türkiye’de tedavi görmenin size yüzde yetmişe yakın tasarruf sağlayacağını biliyor muydunuz? Türkiye son teknoloji cihazlar kullanılarak deneyimli doktorlarıyla tüp bebek tedavisi hizmeti sağlanmaktadır. Türkiye Avrupa standartlarında İVF tedavisini oldukça uygun fiyatlara sağlamaktadır. Bu nedenle Türkiye’ye her yıl on binlerce hasta tedavi olmak için gelmektedir.

 

İVF Uzmanları

Birçok ülkedeki doktorlar tüp bebek tedavisi konusunda Birleşik Krallıktaki doktorlardan daha fazla deneyime sahiptir. Bilgi sizi biraz şaşırtabilir. Daha fazla deneyime sahip olmaları yaptıkları çok sayıdaki tüp bebek çalışmasından kaynaklanmaktadır. Hem ucuz oldukları için hem de bağışlanan yumurta ve sperm sayısı daha fazla olduğu için bu ülkelerdeki doktorlar tüp bebek tedavisi konusunda daha deneyimli olmaktadır. Türkiye’de İVF merkezlerindeki doktorlar alanlarında oldukça profesyonel ve deneyimlidir. Türkiye’de İVF tedavisi görmek anne ve baba için hem uygun hem de başarılı işlem almalarını sağlar.

 

Tüp Bebek
İVF Tedavisi

 

İVF Başarı Oranlarını

İVF tedavisi başarı oranları çeşitli şekillerde nitelendirilir. Başarı oranlarındaki istatistikler ne kadar ayrıntılı olursa çiftler klinik seçim yaparken o kadar rahat eder. Ayrıntılı istatistikler sayesinde klinik seçiminiz daha kolay olacaktır.

Tüp bebek başarı oranı klinik için her İVF tedavi döngüsü başına canlı doğumların sayısı ya da yüzdesi olarak hesaplanmaktadır. İVF tedavisi ya da intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu gibi çeşitli tedavilerin başarı oranlarına bakılarak klinik tercihi yapmak aynı zamanda güven ortamı da oluşturur. Küçük bebek başarı oranının değerlendirilmesinin bir başka yolu da her İVF tedavisi işlemindeki hamile kalma sayısına bakılır. Başarı oranı tek bir kritere bağlı olarak hesaplanmamalıdır. Bir kliniğin ya da bir ülkenin İVF tedavisindeki başarı oranının diğerlerinden daha düşük olmasını sağlayan çeşitli nedenler olabilir.

Bu konuya örnek vermek gerekirse bir klinik İVF tedavisi için yaşlı kadınlara kendi yumurtalarını kullanarak tedavi etme konusunda uzmanlara sahip olabilir. Bu durum yaş aralığı 40’ın üzerinde olanlar için ne yapacağım önemli bir detaydır. Fakat kendi yumurtalarını kullanarak tedavi olan yaşlı kadınların genç kadınlara göre başarı oranı daima düşük olacağı için bu klinik diğerlerine göre düşük başarı oranına sahip olacaktır.

Halbuki bu tür bir kliniği yalnızca genç kadınlara hizmet veren kliniklerle karşılaştırılması yanlış olur. Bebek tedavisi hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere yedi gün yirmi dört saat ulaşabilirsiniz. Firmamız en ucuz tüp bebek tedavisi garantisi vererek yıllardır yüzbinlerce hastaya özel hizmet sunmaktadır

Bizimle iletişime geçerek ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

  • En iyi fiyat garantisi
  • Gizli ödemelerle asla karşılaşmazsınız.
  • Ücretsiz Transferler ( Havaalanı, Otele ya da Kliniğe )
  • Paket fiyatlarına konaklama dahildir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir