Estetik cerrahi

Türkiye Anne Estetiği

Türkiye anne estetiği, doğum sonrası fiziği bozulan kadınlar tarafından tercih edilir. Hastalar doğum sonrası sarkık göğüslerini dikleştirmek, çatlaklarını gidermek, sarkık karın bölgesini iyileştirmek ister. Ancak estetik tedavi olduğu için sigorta tarafından karşılanmaz. Bu nedenle hastalar alternatif ülkelerde bu tedaviyi gerçekleştirmek ister. Türkiye, bu konuda bayanlara gereken desteği sağlar. Hem maddi olarak hem de tedavi açısından çok yardımcı olur. Klinikleri son derece hijyenik ve donanımlıdır. Siz de eski vücudunuza kavuşmak isterseniz anne estetiği yaptırabilirsiniz.

Anne Estetiği Nedir?

Anne Estetiği Nedir
Anne Estetiği Nedir

Annelik çok kutsal bir meslektir. Bir kadın doğum yaptığında tüm cildi ve vücudu baştan aşağı değişim gösterir. Özellikle gebelikte alınan kilo, sarkan göbek ve göğüsler çok rahatsızlık vericidir. Annelik estetiği emzirme dönemi sonrası sarkık göğüslerin düzeltilmesi, yağ aldırma, liposuction ve karın germe gibi pek çok işlemi içerir.

Anne Estetiği İçin Uygun Adaylar Kimler?

Annelik estetiği için uygun adaylar aşağıdaki gibidir;

  • Sağlık durumu iyi olan kadınlar
  • İdeal vücut ağırlığına sahip olanlar
  • Olumlu bakış açısı duyanlar
  • Çocuk doğurma işlemini bitirip bir daha gebe kalmayı düşünmeyenler

Bu kriterleri karşılıyorsanız Türkiye’de anne estetiği operasyonu yaptırabilirsiniz.

Annelik Estetiği İçin Hangi İşlemler Gerekli?

Anne estetiği için birden fazla işlem uygulanır. Bu işlemler ise aşağıda alt başlıklar halinde verilmiştir.

Tummy tuck

Karın ve bel bölgesindeki fazla yağların alınmasını içerir. Gebelikten sonra oluşan ilk cilt çıkarılabilir ve hasta daha ince görünebilir. Bazı durumlarda liposuction ile kombine edilebilir.

Göğüs Estetiği

Gebelik sırasında pek çok kanal genişler. Bu durum annenin beslenmesi ile doğru orantılıdır. Bu durum memelerin daha iri olmasını sağlar. Meme sarkıklığının ve büyüklüğünün önlenmesi için göğüslere estetik yapılır.

Liposuction

Bazen gebelikten sonra karın bölgesi başta olmak üzere pek çok bölgede fazla yağ birikebilir. Bu durumda liposuction işlemi ile fazla yağların alınması gerekir.

Türkiye’de Annelik Estetiği Fiyatları

Türkiye’de Annelik Estetiği Fiyatları
Türkiye’de Annelik Estetiği Fiyatları

Türkiye’de annelik estetiği fiyatları 1500 2000 Euro arasında değişiklik gösterir. Bu yapılacak işleme, işlemin uygulanacağı bölgeye ve klinik kalitesine göre farklılık gösterir. Bu ülkede çok uygun fiyatlarda ve yüksek kalitede annelik estetiği operasyonu yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir