Obezite Tedavileri

Türkiye Mide Tedavilerinde Neden En İyi Hastane BTH Klinik?

Türkiye, mide tedavilerinde en iyi ülkelerden biridir. Mide bypass, mide gastrik ve mide balon tedavilerinde en güvenilir hastanelerden biri de BTH Klinik olarak bilinir. Yeni ve son teknolojik bir hastane olması, güvenilir ve tecrübeli doktorlar ile hastalara hizmet veriyor olması bu hastaneyi en iyi hastane kılmıştır. Siz de Türkiye’de mide tedavileri olmak istiyorsanız güvenle bu hastaneyi tercih edebilirsiniz.

Çeyrek asırlık tecrübe ve birikimini 2019 yılında BTH Klinik olarak hizmete sunan hastane neredeyse her türlü mide tedavileri hastaların yanında olmaktadır. İstanbul Küçükçekmece semtinde hizmet veren bu hastaneden 7/24 randevu oluşturabilirsiniz.

BTH Klinik Hakkında

BTH Klinik 92 yatak kapasitesi, 39 uzman hekimi ile 8000 metrekarelik alanda hizmet vermektedir. Hekimler de dahil olmak üzere hastanede toplam 230 çalışan mevcuttur. Hastane içinde sadece mide tedavileri gerçekleştirilmez. Her yaştan bireye tedavi uygulandığı için 18 adet küvözlü yenidoğan bebek yoğun bakım ünitesi, 8 yataklı yetişkin yoğun bakım ünitesi ve 4 ameliyathanesi bulunan bir kliniktir.

Klinik son derece uzman olduğu için öncelik hasta memnuniyetini sağlamaktır. Çünkü memnuniyeti sağlanmış hasta net ve kararlıdır. Ne için tedavi olacağını ve tedavi sonucuna en iyi şekilde ulaşmak için ne yapması gerektiğini bilir. Klinik de bunun farkında olarak hastalara hizmet verir.

BTH Klinik Mide Tedavileri Fiyatları

BTH Klinik mide tedavileri Fiyatları
mide tedavileri

BTH Klinik fiyatları oldukça değişkendir. Öncelikle yapılacak işleme göre fiyat politikası uygulanır. Ardından kullanılacak cerrahi girişim de önemlidir. Ancak hastanenin pek çok sigorta şirketi ile anlaşması olduğu için uygun fiyatlarda tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarda tedavi olabilmek için ve hastane hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir