Diş TedavileriHollywood Gülümseme

Türkiye’de Hollywood Gülüşü

Türkiye’de Hollywood gülüşü, gülüşünden memnun olmayan hastalar için ideal tedavilerdir. Gülüşünden memnun olmayan hastaların özgüveni düşük olur ve estetik olarak kendilerini rahatsız hissederler. Bu durum kişilerin sosyal yaşantısını büyük ölçüde etkiler. Siz de Hollywood smile tedavisi ile özgüveninizi geri kazanabilir, en iyi şekilde gülümseyebilirsiniz.

Hollywood Gülüşü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere Hollywood smile, estetik gülüşe sahip olmak için uygulanan tedavilerdir. Son yıllarda popülerliği bir hayli artan tedaviler arasındadır. Lekelenme, renk değişikliği ve dişlerde çatlama, kırılma ve sararma görüldüğü zamanlarda Hollywood gülüşü tedavisi uygulanabilir. Tüm bu prosedürü ele almak için öncesinde cerrahi müdahaleleri tamamlamak gerekir. Örneğin dolgu, kanal tedavisi ve implant tedavisi yapılması gerekiyorsa bu tedaviler tamamlandıktan sonra Hollywood gülüşü tedavisine geçmek en doğrusu olacaktır.

Türkiye Hollywood Smile Tedavi Planı Nasıl Hazırlanır?

Günümüzde sağlık turizmi bir hayli gelişmiştir. Türkiye’de Hollywood gülüşü tedavilerine de pek çok sayıda hasta yönelmektedir. Dental turistlerin en fazla ziyaret ettiği ülkelerden biri de Türkiye’dir. Uygun fiyatlı kliniklerde hastalar tedavi olarak istedikleri gülüşe sahip olabilirler. Bizler de Türkiye’deki tedavi sürecinizde sizlere yardımcı olacağız.

 

Cheerful business woman with glasses posing with her hands under her face showing her smile in an office. Playful hispanic female entrepreneur looking happy and excited at workplace

 

Hollywood Smile İçin Türkiye’de Ne Kadar Kalmak Gerekiyor?

Türkiye’de Hollywood Smile için ne kadar süre ülkede kalınacağı hastanın durumuna göre farklılık gösterir. Genel olarak 6-7 gün kalmanız yeterli olacaktır. Ancak ekstra tedaviler gerekirse daha uzun müddet ülkede kalmanız gerekebilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2 thoughts on “Türkiye’de Hollywood Gülüşü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir